Ekologie a ekodrogerie pro zdravý život a čistou přírodu

Žijeme ve světě, vše pro pohodlí spotřebitele.

Téměř vše, co chceme, je k dispozici jen nakoupit, kliknout, objednat. A s tím, plastové obaly, sáčky, tašky, pytle do košů, plastové lahve, plastové obaly na jídlo, kelímky, další a další plasty.

Je to pohodlné, levné, usnadňuje nám to život, ale za jakou cenu?

Zatímco máme toto pohodlí, v některých ohledech jsme také více odpojili od přírody, a nepřemýšlíme, kde plastový odpad skončí? A jak se s tím vypořádá příroda? Zdravé potraviny, můžeme získat, jenom s čisté přírody.

Protože k našim hodnotám patří zdraví a ekologie, rozhodli jsme ve ZDRAVÉ VÝŽIVĚ k několika krokům.

  • Rozšiřujeme sortiment výrobků ekodrogerie, jako alternativu k chemii, která je ve většině supermarketů a drogerií. Ekodrogerie od českých, ekologicky zaměřených firem, pro praní, mytí nádobí, domácnosti i sebe,
  • Rušíme používání plastových sáčků a tašek. Nabízíme sáčky z papíru, a tašky vyrobené 100% z přírodního bio materiálu, založeného na kukuřičných a rostlinných škrobech, organických olejích, bez chemických látek, včetně potisku. Díky tomu je zaručen úplný biologický rozklad do 6 týdnů. Tašky jsou velmi pevné, odolné a přesto 100% ekologické.
  • Nabízíme bezobalovou, ekologickou drogerii, nezatěžující přírodu od české inspirativní firmy, Yellow Blue, která řeší čistotu a ekokvalitu výrobků, do nejmenších detailů.

Těšíme se v naší prodejně na všechny, kterým se tohle líbí. 

Zdravá výživa, Újezd 25, Prostějov

Moje osobní mise k čisté přírodě, začíná u toho, co můžu udělat. 

2018-09-21T16:40:04+00:00