Načítám Akce
akce již proběhla.

V listopadu se nám v Prostějově naskytne jedinečná příležitost poslechnout si odbornici na zdraví Mgr. Helenu Cmurovou, která je propagátorkou unikátní olejovo-bílkovinové stravy.

Ve svém poradenství se věnuje nejen tělu, ale také mysli i duši. Dokáže tak posluchače zaujmout řadou doporučení, která jistě oceníte i vy, neboť jsou snadno využitelná v každodenním životě.

METODA MÁ ODBORNÝ ZÁKLAD, ALE VYLÉČIT SE MŮŽETE SAMI DOMA

Objevila ji Dr. Johanna Budwig. Pokrm, který dodá tělu, co potřebuje, si můžete vyrobit doma. To je i důvod, proč se s touto metodou nesetkáme u lékařů. Zkrátka není pro zdravotnický průmysl zisková.

Nejedná se však o žádný babský recept. Doktorka Budwig studovala medicínu, farmaceutickou chemii, biochemii i psychologii a šestkrát byla nominována na Nobelovu cenu. Ve svých výzkumech buněk přišla na to, že jednoduchá olejovo-bílkovinová strava dokáže efektivně vyřešit zdravotní problémy, které dnes trápí tisíce lidí – od únavy či deprese přes srdeční onemocnění po rakovinu.

Dobije baterky, je prevencí proti civilizačním nemocem a léčí při potížích. Je vhodný při:

  • vysokém cholesterolu, tlaku, cukru

  • nemoci kardiovaskulárního systému

  • astma a alergie

  • onemocnění žaludku a trávicího traktu

  • cukrovka, migréna, revma

  • stavy chronické bolesti

  • deprese a mnoho dalších

CO DOKÁŽE JEDNODUCHÁ KOMBINACE KVALITNÍHO OLEJE A BÍLKOVIN

Na přednášce se seznámíte mimo jiné s receptem z lněného oleje a tvarohu. Jde o přírodní lék na rakovinu, ale využívají ho i mámy na mateřské, sportovci, studenti a lidé na vedoucích místech, kteří díky tomuto pokrmu získávají velké množství energie navíc.

ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM A JEDNODUCHOST DOKÁŽÍ ZÁZRAKY – UZDRAVENÍ

My lidé takový zázrak hledáme od nepaměti. Když se však objeví, připadá nám příliš snadný, levný a možná i trochu podřadný, zkrátka v nepoměru se všemi léky, náročnými operacemi a chemoterapií, které nemocným nabízejí lékaři.

PŘÍRODA MÁ ALE NA VŠE SVÉ ŘEŠENÍ

Dr. Budwig objevila, že rakovinným buňkám chybí něco na molekulové úrovni, což brání jejich dozrání v normální buňky. Zjistila také, že červené krvinky u pacientů s rakovinou nemají ve srovnání s krvinkami zdravých lidí optimální tukovou vrstvu.

Tyto poznatky vedly k vyvinutí receptu, který má více než 90% účinnost, při léčbě rakoviny. Vyléčil i pacienty v posledním stadiu onemocnění poté, co chemoterapie a ozařování selhaly.

Přijďte načerpat inspiraci a poslechnout si přednášku 11. listopadu 9-13:00 v Čajovně pod Pokličkou, Krasická 59, v Prostějově. Na program je potřeba se předem přihlásit na tel: 776 121 747 nebo osobně ve Zdravé výživě, Újezd 25, Prostějov.