Načítám Akce
akce již proběhla.

Nikoho z nás nenapadne, vysypat odpadky uprostřed obýváku. Ale člověk je součástí přírody, a pokud bude chemie a plasty v přírodě, v řekách, na polích, je to skoro jako, by byla u nás doma. A náš životní prostor a prostředí, ve kterém žijeme, vytváříme tím, jak se k němu chováme. Proto nikdo nemá doma, skládku odpadků.

Co můžeme dnes udělat, aby svět byl lepší místo pro život?

Naše volba ovlivní, jaký bude svět pro nás i pro příští generace.

My ve ZDRAVÉ VÝŽIVĚ, jsme se rozhodli k několika krokům

  • Rozšiřujeme sortiment výrobků ekodrogerie, jako alternativu k chemii, která je ve většině supermarketů a drogerií. Ekodrogerie od českých, ekologicky zaměřených firem, pro praní, mytí nádobí, domácnosti i sebe,
  • Rušíme používání plastových sáčků a tašek. Nabízíme sáčky z papíru, a tašky vyrobené 100% z přírodního bio materiálu, založeného na kukuřičných a rostlinných škrobech, organických olejích, bez chemických látek, včetně potisku. Díky tomu je zaručen úplný biologický rozklad do 6 týdnů. Tašky jsou velmi pevné, odolné a přesto 100% ekologické.
  • Připravujeme bezobalovou, ekologickou drogerii, nezatěžující přírodu od české inspirativní firmy, Yellow Blue, která řeší čistotu a ekokvalitu výrobků do nejmenších detailů.

Těšíme se v naší prodejně na všechny, kterým se tohle líbí.