Valentýnské TIPY od Zdravé výživy

14 únor, který začal být známý jako Den svatého Valentýna, díky knězi Valentýnovi. Vládce Říma Claudius II., zakazoval svým vojákům, aby se ženili nebo jen zasnubovali. Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje. Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry. Byl zatčen a později popraven 14. února. Svátek splynul s oslavami mučednictví Svatého Valentýna a vznikl romantický svátek, který je nyní slaven 14. Února.

Pokud máte někoho rádi, řekněte mu to . . nebo potěšte malým, originálním dárkem ze Zdravé výživy.

Oříšky z pece – med a chilli

Opražené mandle a kešu, spojily síly s českým medem, chilli a himálajskou hrubozrnnou solí. Vznikla neopakovatelná dobrota, kdo ochutná, tak se přestává ovládat 🙂

Elixír z lásky

Afrodiziakální müsli s guaranou, červeným ovocem, ovocnou čokoládou a čokoládovými křupinkami nenechají vaši polovičku chladnou 🙂 Obsahuje hořkou čokoládu s lyofilizovaným jahodovým prachem.

Láska má tisíce podob a krása je v každé z ní.

Řada čajových novinek Štěstí je… v poutavém designu z barevných ornamentů symbolizujících bylinky, ovoce a koření.

Čaj, Štěstí je BLÁZNIVĚ MILOVAT: Chuť čerstvé, ještě bláznivé zamilovanosti můžete znovu prožít díky souhře manga, fialové mrkve a chilli.

Čaj, Štěstí je BÝT ŽENOU: Kombinace kontryhele, rozmarýnu a brusinek zachutná mnoha čajomilcům, profitovat z ní, ale budou přece jen trochu víc ženy.
Čaj, Štěstí je BÝT MUŽEM: Svěží kořeněná chuť Darjeelingu, máty kadeřavé a badyánu. Tato orientální směs, bude chutnat především mužům.

Kvalitní čokolády v krásném dárkovém balení, potěší milovníky sladkého.

Valentýnské hrníčky samostatné, s ornamentem lásky.

Dárkově zabalené, zdobené čokoládovými srdíčky.

2019-01-29T18:36:34+00:00