Výsledky NLP a koučování 2017-06-06T16:28:48+01:00

Výsledky NLP

CO NLP JE? AKTIVNÍ ZMĚNA K LEPŠÍMU!

CO NLP KOUČINK NENÍ? GAUČINK

Řešíte vztahy? Řešíte sebe? Svoje zdraví? Práci? Jste zkrátka s něčím nespokojeni? Ve svém životě toho dokážete změnit více, než si myslíte! Zajímá vás to?

Napište mi

VÝSLEDKY NPL A KOUČOVÁNÍ

Jak spolu dosáhneme změny k lepšímu?

VYTRVALÁ POSTUPNÁ PROMĚNA – EFEKTIVNÍ KROKY KE ŠTĚSTÍ

Odpověď na jakýkoli problém je vždy stejná – ZMĚNA! Pokud váš život momentálně nežijete po svém, můžete to změnit. Možná nevíte, co a jak změnit, nebo si nevěříte. Možná se změn bojíte?
Pomohu vám vytvořit pro změnu prostor. Nehledáme obecná řešení, ale konkrétní cestu vhodnou přímo pro vás! Srovnáte si priority a svůj život změníte s lehkostí a směrem k radosti.
Ano, změny můžeme vítat s radostí. Díky nim zůstáváme vnímaví, pozorní, rozšiřujeme svou zónu komfortu a zvyšujeme si své sebevědomí.

Stojí to za to? Co vám to přinese?

Přístup ke změnám zásadně ovlivňuje kvalitu života. Naučte se změny podstupovat krok za krokem a váš život vás odmění překypující spokojeností a úspěchy.

  • Překonání daného problému či krize
  • Zlepšení konkrétní životní oblasti
  • Více pohody ve všech oblastech života
  • Více vnitřního klidu i fyzické energie
  • Sebevědomí, dobrý pocit ze sebe sama
  • Životní smysl, radost díky seberealizaci

PŘÍKLADY ŽIVOTNÍCH TÉMAT, NA KTERÁ SE SPOLU MŮŽEME ZAMĚŘIT

Silné stránky a talenty

úspěch v práci, produktivita, prosperita, rozvoj kreativity, zdravé sebevědomí
Společně pojmenujeme váš osobní a jedinečný potenciál a poté najdeme konkrétní cesty, jak jej můžete sami rozvíjet. Objevte své talenty a naučte se své schopnosti využívat pro svou cestu životem – to vám nejen posílí sebevědomí, ale umožní projevovat se tvůrčím a produktivním způsobem.

Radostná vize a smysl života

seberealizace, sny a přání, překonání skepse, smutku či deprese
Nejlepší recept na šťastný život je tvořit a žít své sny a vize. Mohu vám pomoci najít váš osobní směr. Poslání je vaše nejhlubší přání, ale každodenní starosti jej někdy přehluší. Najdeme způsob, jak si na toto volání znovu vzpomenete. Žijte svou osobní vizi a váš život se naplní novou energií.

Bohatý vnitřní svět

sebepoznání, zdravá sebereflexe, emoce, city, vyrovnanost, meditace
Pomáhám lidem číst v mapě jejich vnitřního světa – ten je utkán z prožitků, hodnot, pocitů a všeho, co utváří váš přístup k životu. Mapa sice není realita, ale pomůže vám pochopit, proč se cítíte tak, jak se cítíte, a může ukázat cestu, jak to změnit. Je to váš osobní návod k vašemu vlastnímu životu.

Lepší komunikace

zdravé sebeprosazení, vyjadřování, řeč těla, asertivita
S každou vyslovenou větou druhým lidem sdělujeme i mnoho dalších informací. Často nevědomě. Mohu vás naučit techniky, jak nahlížet do svého nitra a mít tak jistotu, že říkáte to, co opravdu míníte. Tím se vaše komunikace s okolím zprůhlední a bude účinnější. Lidé vám porozumí.

Zdravější vztahy

životní partner, přátelství, rodina, pracovní vztah, empatie
Vztahy jsou důležitou součástí života a mají podíl na tom, jak se cítíme. Když vztahy nejsou v pohodě, ani my nejsme v pohodě. Je dobré umět si pojmenovat, co nefunguje. Teprve pak to můžeme změnit. Vztahy jsou skvělou příležitostí pro ty, kdo se chtějí učit upřímnosti a laskavosti; rozvíjet se a růst.

Vztah k sobě

sebehodnota, osobní pohoda, vnitřní síla, zvládání krizí
Máte na Facebooku v přátelích i sebe? Vztah k sobě je stejně důležitý jako ostatní vztahy. Je potřeba o něj náležitě pečovat. Je alfou a omegou životní pohody a základem pro úspěšný život. Dobrý vztah k sobě sama pak také funguje jako pevná opora v období životních krizí.

Zdraví a vitalita

fyzické tělo, pohyb, strava, hubnutí, relax a psychohygiena
Osobní koučink jde obvykle ruku v ruce se zlepšením zdravotního stavu. Jestliže se vypořádáte se svými vnitřními i vnějšími problémy, ubyde vám stres a pravděpodobně i začnete přirozeně vyhledávat zdravější aktivity, prostředí i pohodovější vztahy. V tomto procesu vás mohu podpořit.

MÁTE ZÁJEM O TERMÍN?

JAK VÁM POMOHLO NLP A KOUČOVÁNÍ

Podělte se s námi o to v komentáři anebo na naší facebookové stránce!

Leave A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..